X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
Svatba začíná u nás...
Přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

E-mail nebo uživatelské jméno:
Heslo:


Nákupní košík je prázdný

Svatební inspirace a tipy

Balonkovy_manual

Náfukův balónkový manuál

Vyznáte se v balóncích? Občas ne? Nevadí. Pomůžeme vám naší balónkovou školou. Není balónek jako balónek. Obecně se balónky rozdělují podle materiálu ze kterého jsou vyrobeny. Běžně na trhu objevíte Současný trend fandí balónkům ekologickým z přírodního latexu. Na trhu se objevují i varianty ekologických foliových balónků.S ohledu na životní prostředí podporujeme prodej právě ekologických balónků. Nesouhlasíme s hromadným vypouštěním balónků do přírody. Balónky by měly dělat radost, nikoliv škodit.

Balónky jsou krásnou a romantickou prostorovou dekorací, které nám dovolí zavzpomínat si na dětství. Balonky prezentují výjimečné okamžiky a radost. Proto jsou spojovány s oslavou narozenin, využívají se na promo akce a eventy, kdy chceme odlišit všecní den od nevšedního. Abyste se v balóncích lépe vyznali - připravili jsme Balónkový manuál ...

129,206,183

přečíst celý článek

Svatební dny v Clarionu 24

Konečně se rozhoupal? Gratulujeme! A přijďte do Clarionu pro inspiraci

A Náfuka nevěstaMoje milé nastávající nevěsty, jejich maminky, ségry a kámošky,

Od zásnub ke svatbě je to již jen kousek. Patříte-li mezi ty šťastné, zamilované nebo doufající, zkuste si přijít užít svůj svatební sen na svatební veletrh.
Právě zde naplánujete svou svatbu nejchytřeji. Porovnáte nabídku konkurence, seznámíte se s trendy i svatebními novinkami, získáte lepší ceny  u většiny služeb, dekorací i svatebních doplňků. Např. jenom na našem stánku získáte 20% slevy a sladký dáreček k tomu

106,193,180

přečíst celý článek

Rozlucka v Boho_stylu

Co že je to BOHO? Prostě BOHOvský styl!

Blíží se rozlučka se svobodou vaší kamarádky? To první, co vás asi napadlo, je - kam spolu vyrazit? Kde je ten správný bar, klub, oblíbená hospůdka nebo zahrádka! Jestli je kámočka romantička, možná by ocenila rozlučku s piknikem někde v přírodě! Koneckonců do baru se můžete přesunout kdykoli. Takže jaké zvolit kulisy pro romantickou rozlučku? Co takhle boho styl? Jak na něj? Od toho jsme tu my - MojeParty.cz, abychom poradili!

253,131,201

přečíst celý článek

svatba

Svatba, na rozdíl od manželství, může být udržitelná!

A je to tady! Vy i váš princ se berete! Teď jen vymyslet, jak tu slávu pojmout. Pokud jste fandové eko a nature friendly života, asi budete chtít, aby tak nějak vypadal i váš slavný den. Tady jsou naše tipy, nápady a také rady, na co nezapomenout! 

 

134,198,106

přečíst celý článek

Písničky na svatbě

Nejhranější svatební písničky? Známe je!

Málokterá životní událost zúčastněné tak emočně semele jako svatba! A jeden z nejvypjatějších okamžiků tohoto dne bude určitě samotný obřad, příchod nevěsty, gratulace hostů, případně - o něco později - první tanec novomanželů. Pro tyto chvíle je absolutně nejdůležitější, vybrat dobrou hudbu! Prolistovali jsme za vás matriky, mrkli se na hudební platformy a jejich statistiky a zjistili jsme pro vás, které písničky se na svatbách hrají nejčastěji!

222,178,155

přečíst celý článek

Pujcovna_dekoraci_svatba

Svatba - nejdražší party života? Zkuste ušetřit!

Svatba je nejkrásnější, ale také nedražší party života! Chcete si ji samozřejmě zapamatovat navždy! Jediný okamžik, kde nechcete dělat kompromisy. Jak jinak. Přesto potřebujete, aby vám v rozpočtu ještě zbylo na svatební cestu. Co s tím? Máme pár tipů, jak vše zvládnout a nezbláznit se. Svatební obřad se může odehrát místo v drahé restauraci v přírodě nebo na zelené louce. Máte štěstí je to TREND!

134,198,106

přečíst celý článek

1 Rozlucka_se_svobodou

Kluci jsou z Marsu, holky z Venuše. Každý se bude i jinak loučit se svobodou.

Loučí se se svobodou jinak kluci a holky? Kdo se umí víc „utrhnout ze řetězu“? Jaký je správný dárek pro nevěstu a ženicha? Kdo má loučení se svobodou organizovat a kdo platit? Je vhodná společná rozlučka? Tolik otázek a na všechny znám odpověď!  My se pokusíme dát vám pár tipů, kterými se můžete inspirovat. Překvapte svou kamádku nebo kamaráda, že máte rozlučky v malíčku!

 

253,131,201

přečíst celý článek

Malá svatba? Na velikosti nezáleží! Vdát se můžete i na zahradě.

1 Mala_svatba

 

Víte, jaký je jeden z oblíbených koronavtipů, které kolují po internetu? Zákazem svateb dal Bůh lidem druhou šanci…Pravda, z některých odložených svateb se po letošním létě můžou stát svatby jednouprovždyodložené, ale nemysleme hned na nejhorší. Fakta jsou jasná. Od 20.dubna se ti, kteří o to hodně stojí, prostě můžou vzít. I na svatbu o 10 lidech ale budete potřebovat pár věcí, bez kterých to nepůjde.Polštářek na prstýnky, fotoalbum, dekorace do fotokoutku, balonky domů na balkon, dekorace na vaše auto... To všechno vám připomeneme a taky vám poradíme, jaké šaty jsou na takovou pidi veselku ideální a znovu shrneme, za jakých podmínek si dnes můžete říct ano.

 

 

I při svatbě pro 10 lidí můžete na něco zapomenout!

přečíst celý článek

Hledáme nejen balonkové mistry. Bavte se a tvořte spolu s námi.

1 Pastelove_balonky_vyzdoba

 

Zamilovat se do balonků a krásných dekorací je snadné. Proto jsme se rozhodli podpořit Váš talent. Balonky jsou fenomén, který přináší dobrou náladu a dekorace nám vytváří atmosféru, kde je nám příjemně. Chcete si zkusit být balonkovými mistry nebo si zkusit být dekoratérem na zkoušku? Zjistěte jak jste zruční, popusťte uzdu své fantazie a zkuste vytvořit stylové balonkové veledílo, kterým se nám pochlubíte. Hledáme opravdu výjimečné talenty, kteří zatím nejsou profesionály, ale mají chuť natřít jim zrak. 

Dveře dokořán máme také pro všechny co rádi tvoří, fotí, dekorují své vlastní oslavy a možná občas potřebují vyměnit svou každodenní pracovní šeď za kreativní výzvu! 

Zjistěte zda sami dokážete vytvořit stylovou oslavu. Balonky by samozřejmě neměly chybět. Pokud, ale  rádi pečete, hrajete si s papírem a květinami a Vaši oslavenci z toho vždy profitují, máte šanci také. Stačí chuť a odvaha nám posílat obrázky svých nesmělých i smělých pokusů.

Hledáme každého, koho baví dělat si svět hezčí, hrát si s atmosférou, ví jak překvapit a naladit emoce, když je k tomu správná příležitost. 

Staňte se naším parťákem, který u nás bude mít spoustu výhod. Dáme Vám prostor být nejlepší. Party může být Vaším koníčkem. Pojďte do toho s námi.

Tohle není soutěž, Tohle je vstupenka do společného projektu a VIP party klubu, kde Vás čeká spoustu výhod. Možná začnete ve svém volnu dělat to co Vás baví. Můžete se stát naším balonkovým parťákem, předávat si balonkové zkušenosti a podílet se s námi na jedinečných projektech. Bonusem pro Vás bude slušný honorář na společných akcí, výhodné nákupy u nás a společné balonkové party, kde si kreativně zařádíme.

Co pro to udělat? Napište nám email na info@mojeparty.cz a uveďte do názvu  MOJE PARTY S BALONKY

Navíc od nás vždy dostanete pár nápadů a tipů na naše dekorační novinky, manuály pro kreativní tvoření a přístup do naší VIP sekce s akčními produkty až o 80% levnějšími.

Podělíme se s Vámi o naše dekorační zkušenosti a necháme Vám nahlédnout nejen do naší balonkové dílny. Náš balonkový seriál bude na pokračování. Vítejte v prvním seznamovacím kole, kde začínáme představovat nejnovější balonkové šlágry.

 

Ukažte jak slavíte stylově. Instpirujte se našemi tipy

přečíst celý článek

Buďte originální (nejen) na Valentýna!

 

1 Valentyn_pozvanka

 

Čerstvě zamilovaným netřeba Valentýna připomínat. A ani ti ostatní mu takhle uprostřed února neutečou. Všech těch srdíček je všude kolem nás až až. My tentokrát nebudeme řešit, proč se Valentýn slaví a od kdy. Počítáme, že zvídaví si zagúglují. My vám přinášíme tipy na jednoduché valentýnské dekorace a pozornosti, u kterých vaše láska, je-li alespoň trochu romantická, stěží zamáčkne slzu!

 

Dekorace, které vaši polovičku dojmou!

přečíst celý článek

Balonky, které vás očarují

 

Balonkove_bubliny

 

Balonky! To je to pravé téma pro firemního Náfuku. Jsem přesvědčený, že i ti, kdo nás až do téhle doby ignorovali, se do nás balonků prostě zamilují! Nemusíte být kouzelník nebo kouzelnice a přesto můžete s balonky snadno čarovat. Když dočtete do konce, prozradím vám několik kouzelnických grifů, které při balonkových dekoracích použijete. A nezapomenu samozřejmě na novinky. Balonkový svět je totiž pořád v pohybu! Co bylo včera novinka, po tom zítra pes neštěkne. Takže buďte v obraze!

 

 

Balonkové dekorace, která jen tak nikde neuvidíte

přečíst celý článek

Balonky jako pomocník při svatební hostině

1 Balonkove_dekorace

 

Zařídit svatební hostinu jistě není nikterak snadné. Nejtěžší jsou počáteční kroky, zvláště pokud sedíte nad prázdným papírem a nevíte jak začít. My se ale zaměříme spíše na poslední úpravy, které nejsou o nic méně důležité. Jistě chcete, aby bylo vše dokonalé až do posledního detailu. Některé poslední originální dekorace zvládnete i sami. Inspirujte se nápady, které  pomohou vyladit atmosféru a dokáží opravdu zapůsobit.  Máme i tipy jak  poslední organizační věci obstarat s elegancí, tak aby kromě toho, že budou zdobit, byly zároveň i velmi praktické. Budete potřebovat jenom spoustu balónků a šikovné ruce.

I balonky mohou být originální svatební dekorací

přečíst celý článek

Svatební trendy 2019

1_Svatebni_trendy

 

V MojeParty.cz má svatby pod palcem především Kristýna Nerudová. A tak jsme se za nastávající nevěsty poptali, jak to udělat, aby byla jejich letošní svatba přesně podle nejnovějších trendů. Takže, milé dámy, máte-li v plánu udělat ze svého přítele příští rok manžela, udělejte si čas na následující řádky. Tady jsou NEJNOVĚJŠÍ SVATEBNÍ TRENDY NA ROK 2019.

přečíst celý článek

Jak vytvořit efektní balonkovou girlandu?

1 Balonkova_girlanda_navod

 

Krok za krokem k dokonalé party. Vytvořete si balonkovou girlandu !
Dali jste si za cíl překvapit dokonalou výzdobou na dětské nebo narozeninové party? Nemusí to být zas tak složité. Vyzkoušejte pár novinek na našem e-shopu, které kopírují ty nejúžasnější světové trendy. Zakoupili jste si už někdy kopec balonků bez helia? Říkali jste si, co s nimi? Jak je nejlépe navázat, aby výsledek byl dokonalý?

Pokud zakoupíte naši novinku - balonkové girlandy, půjde vám to samo. Navíc girlandy jsou složeny opravdu z těch nejkrásnějších balonků od transparentních, konfetových, metalických i mramorových. Součástí balení je kromě balonků také vše co budete pro vyzvoření girlandy potřebovat - vázací pásek + pomocné lepicí štítky + obrázkový návod na obalu.

 

Novinky v e-shopu

přečíst celý článek

Když organza ladí se sváteční tabulí

1 Organza_na svatebni_tabuli

 

Hledáte inspiraci pro slavnostní stůl nebo potřebujete tip na svatební tabuli ?
Už jste slyšeli o organze? Lesklé, transparentní látce, kterou unese Váš napnutý rozpočet a ještě splní očekávání luxusního doplňku? Organza je oblíbená pro svůj jemný a elegantní vzhled. Vyrábí se v mnoha odstínech, ale i dekorech.  Organzové šerpy můžete vést středem tabule a doplnit květinami nebo dalšími drobnými dekoracemi. Organza se lehce tvaruje a řasí, čím získá Váš stůl na bohatosti. Při minimalistickém pojeti, stačí organzu vést rovně středem stolu. Organzu většinou dodáváme v návinu 9m v různých šířkách. Užší organzy můžete použít na úvazy, mašle a ozdobit s nimi židle nebo automobil.  V našem e-shopu zakoupíte jednobarevné organzy za standardně velmi příjemné akční ceny. V oblíbenosti jsou, ale i luxusnější organzové náviny s dekorem, které vám představíme v následujícíh ukázkách.

Pokud chcete vidět, jak se organzy z naší nabídky krásně vyjímají na svatebním stole, podívejte se na naše inspirační fotografie.

Tip pro slavnostní stolování

přečíst celý článek

Papírové květy z hedvábného papíru

 

Kvetiny_papirove

 

Sladké bary se staly oblíbenou specialitou oslav a svatebních hostin.  Sladké pamlsky jsou tak důmyslně naaranžovány, že jsou často dekorativním prvkem celé svatební hostiny. Designově promyšlené cukrovinky nalákají určitě spoustu pozvaných hostů a mohou být náhradou za koláčky a výslužky, které např. svatbu tradičně provázejí. 

TIP PRO SVATEBNÍ VÝSLUŽKY:  Chcete, aby si hosté vybrali výslužku sami podle svých chutí. Jako dobrý tip může být i možnost pro hosty, vybrat si do předem připravené krabičky na výslužku to co se jim na sweet baru opravdu zamlouvá. Dobrou chuť !!

Inspirace do svatebního Sweet baru

přečíst celý článek

Svatební deník

 

Svatebni_denik

 

Proč  má mít nevěsta svatební deník ?

Naplánovat svatební den není jednoduchá záležitost. Potřebujete zařídit spoustu maličkostí, udělat několik strategických rozhodnutí a to samozřejmě včas, aby se na něco nezapomnělo. Než začnete sbírat poznámky a zápisky do nejrůznějších poznámkových bločků a diářků, zpozorněte. Na svatebním trhu existuje šikovná pomůcka pro nevěsty, Svatební deník od profesionální koordinátorky Patricie Janečkové. Svatební deník není obyčejný diář, ale opravdová knížka s pevnou tvrdou vazbou, která se Vám při častém použití nerozsype. Svatební deník tak může zůstat milou vzpomínkou, která bude mít ve Vaší rodinné knihovně výsostné místo. Patricie v něm navíc nasbírala všechny své cenné svatební zkušenosti, které Vám prostřednictvím své knihy ráda předává. Kniha je současným svatebním bestsellerem! I proto jsme ji zařadili do naší svatební nabídky jako nejlepší tip pro nevěsty do nové svatební sezóny.

 

 

Plánujte svůj svatební den ...

přečíst celý článek

Představujeme náš tým

Koordinace_svatebni

 

Dnes: Patricia Janečková - svatební koordinátorka

Tolik šikovných lidí v jedné firmě jen tak nenajdete! Řekli jsme si, že by byla škoda, aby se jednotliví profesionálové a "mistři svých oborů" schovali za značku MojeParty. Postupně Vám proto náš tým představíme, abyste věděli, že u nás jste opravdu v dobrých rukou!

 

 

Stovky svateb tvoří zkušenost ...

přečíst celý článek

Originalni_darek_na_Valentyn

Originální dárky z lásky

Jak oslavit Valentýna svátek zamilovaných? 

Valentýn slavíme 14.února a hodí se k němu každý nápad, který je od srdce.
Že kytku dává téměř každý? Máte pravdu, buďte jiní. Vtipní, originální, jedineční.
To by bylo, abyste konečně nezabodovali. Využijte našich tipů pro valentýnské překvapení. 

Originální dárky nejenom na Valetýna, nakoupíte i na našem e-shopu www.mojeparty.cz

V naší valentýnské nabídce najdete balonky s heliem, čokoládové kytice, dekorace pro valentýskou romantickou večeři, plyšová překvapení, milé valentýnské dárky a spoustu další jedinečných tipů na oslavu Valentýn

237,093,119

přečíst celý článek

Svatební tabule a stolování

Hledáte dobré tipy na dekoraci svatební tabule?

Poradíme Vám, jaké svatební trendy by Vás mohly inspirovat. Svatební stolování nemusí být klasické a nudné. Svatební tabule pro Váš svatební den může být originální, barevná, romantická, retro i nostalgická. Vyberte si svatební doplňky a dekorace podle Vašeho naturelu, temperamentu.

Stylové dekorace na svatební tabuli so můžete objednat v našem e-shopu nebo zakoupit v naší provozovně.
 

Neplacenou a nezávaznou konzultaci s naší grafičkou a svatební stylistkou si můžete poptat prostřednictvím emailu - info@mojeparty.cz . Zajišťujeme i kompletní realizace svateb a koordinaci svatebního dne.

 

TIP: Svatební dekorace a doplňky Vám vyrobíme "přímo na míru"

 

 

přečíst celý článek

Staré, nové, půjčené a modré?!

Staré, nové, půjčené a modré?!

Téměř každý zná tradici, která říká, že by nevěsta ve svatební den měla mít u sebe čtyři nezbytné věci, něco starého, něco nového, něco půjčeného a něco modrého. Tato tradice pochází z anglie, a V angličtině se toto přísloví krásně rýmuje a říká: ,,Something old, something new, something borrowed, something blue“.

přečíst celý článek

7 + 1 kroků pro svěží nevěstu

7 + 1 kroků pro svěží nevěstu

I když máte všechno na svatbu zajištěné a připravené, stejně jste unavená a v noci špatně spíte. S našimi tipy pro svěží look budete ve svůj svatební den vypadat zkrátka kouzelně, i když jste den před tím oči nezamhouřila. Poradíme Vám několik triků, jak zamaskovat únavu a stres.

 

přečíst celý článek

Korunku se závojem zakoupíte na www.Svatebnivyzdoba.cz

Uspořádejte nezapomenutelnou rozlučku se svobodou

Máte už všechno na svou svatbu připravené a rády byste ještě něco plánovaly a zařizovaly? Nebo se jen chcete trochu rozptýlit při vyčerpávajících svatebních přípravách? Ať už je to tak či tak, rozlučku se svobodou by neměla vynechat žádná nevěsta. Jednoduše proto, že už se nebude nikdy opakovat a byla by škoda si tuhle stylovou party nechat ujít. Jak řekla Coco Chanel: „Žijeme jen jednou, tak ať je to zábava!“

přečíst celý článek

Jaké známe svatební tradice ?

Jaké znáte svatební tradice? Připomeňme si výčet těch nejznámějších. Málokdo by se pozastavil nad tím, že nevěsta s ženichem jí ze společného talíře nebo, že se při vstupu do restaurace rozbíjí nádobí. Rozbitý talíř nemusíme litovat, vždyť střepy přináší štěstí ...

NAŠE TIPY: Zasypejte svatebčany konfetovým deštěm plátků růží Víte, že nejoblíbenější svatební podvazek je modrý a proč ?Vypusťte si balonky k nebi pro štěstí

přečíst celý článek

Výběr rekvizit ve fotokoutku by měl být pestrý

Fotokoutek – svatební zábava pro všechny generace

V dnešní době budoucí novomanželé kladou na své svatbě důraz především na zábavu a zážitky pro své svatební hosty. Rozhodně se vyplatí myslet i na situace, čím vyplnit svatebčanům čekání, kdy se např. novomanželé fotí nebo kdy kapela ještě nemá úplně vše nachystané. V takových chvílích je složité vymýšlet pro svatebčany narychlo nějakou zábavu. Pokud ale budete mít nachystaný fotokoutek, dlouhá chvíle hostům rozhodně nehrozí.

přečíst celý článek

Novomanželům můžete darovat i vysněný kus nebe

 

Dostali jste pozvánku na svatbu? Držíte svatební oznámení, kde místo tradičních holubiček, spojených prstýnků a pentlí, je minimalistický vzkaz „Tak už je to tady…“ více na Petr-a-Jana.cz? Pak vítejte v novém světě "svatebních formalit." To, co bylo dříve, již neplatí. Dnešní svatby mění vžité tradice a svatební zvyky

přečíst celý článek

Makronky do svatebního candy baru

Milujete sladkosti? Připravte si na svou svatbu nebo party Candy bar!

Candy bar nebo Sweet bar byl dříve známý především v zahraničí. Objevoval se na svatbách, dětských oslavách, ale i tematických party či firemních večírcích jako zpestření klasických rautových stolů. Postupem času se tyto stoly s laskominami staly velice oblíbenými i u nás. Klasické svatební koláčky, kremrole a rolády začaly pomalu nahrazovat cupcakes, cakepops, makarons, suflé či krémové pěny.

přečíst celý článek

Svatební šaty - inspirace pro letošní sezónu

Jak vybrat ty správné svatební šaty? Obraťte se na profesionály!

Každá z nás chce, aby byl její svatební den nezapomenutelný a ona byla tou nejkrásnější.  Ženicha máte, místo jste vybrala, seznamy hostů se připravují, ale Vám pořád chybí svatební šaty, protože nikde nemůžete najít „ty pravé“? Ptáte se, podle čeho máte Vaše svatební šaty vůbec vybírat? Máte si je raději nechat ušít na míru nebo zapůjčit v salonu, mají být jednoduché, krajkové nebo s nařasenou tylovou sukní?

přečíst celý článek

Pravidla svatební hostiny

Svatební hostina patří spolu se svatebním obřadem ke stěžejním okamžikům svatebního dne.K ní se upínají během plánovaní nejvíce myšlenky a plány. Snaha, aby se svatebčané dobře najedli a pobavili, je zjevná již od samotného počátku plánování svatby. Špatně připravenou svatební hostinou můžete všechno pokazit , ale v opačném případě i všechno vyhrát. Stačí když budete respektovat daná pravidla svatební hostiny.

 

přečíst celý článek

Jak se my „holky“ loučíme se svobodou

Svatební den se blíží a nervozita stoupá. Už víte jaké budete mít šaty, jaké barvy jsou top pro tuto sezónu a jaké květiny ozdobí Váš svatební stůl. Přesvědčila jste všechny babičky a tetičky, že upéct svatební dort necháte profesionály a výšivku s holubičkami, kterou měla sestřenice Bětka, nemusíte zdědit právě Vy. Naštěstí  máte kamarádky. Vaše kamarádky jsou velmi moderní mladé dámy, kterým nemusíte vysvětlovat,  proč se liána břečťanu nehodí do Vašeho květinového ombré stylu a že svatební mandle  nejsou vánoční specialitou, ale svatební tradicí.

přečíst celý článek

Svatba v zimě

Už jste si předali zásnubní slib a plánujete svatbu ? Milujete romantiku a padající sníh ? Dlouhé večery, světlo svíček a vůně z krbu Vám připadají velmi poetické ? Nenechávejte si svůj velký den na jaro nebo léto, jak je u nás zvykem. Svatba v zimě může být krásná, ale i velmi výhodná. Mimo svatební sezónu ušetříte a ještě můžete být originální.

přečíst celý článek

Hélium - bezpečný balónkový plyn

Časté otázky ohledně hélia  a možnosti nafukování balónků, nás přivedly na nápad seznámit Vás s tímto ojedinělým balónkovým plynem. Hélium je  inertní, netoxický a nehořlavý plyn. To znamená, že  nevybuchuje a nelze se s ním otrávit. Hélium je bezpečný plyn  bez zápachu, barvy a chuti,  se kterým můžeme balónky bez obav nafouknout. Svatební balónky nafouknuté héliem mají výhodu v tom, že létají. Nevýhodu v tom, že doba létání se pohybuje pouze kolem 12  hodin. Tuto nevýhodu lze však poměrně snadno odstranit, pokud balónky naplněné héliem ošetříme speciálním gelem. Hélium objevil Wiliiiam Ramsey v roce 1895.

přečíst celý článek

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK