Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Svatební výzdoba / Svatební blog / Svatební inspirace a tipy /

Makronky do svatebního candy baru

zpět na seznam

Makronky do svatebního candy baru

Candy bar

Milujete sladkosti? Připravte si na svou svatbu nebo party Candy bar!

Candy bar nebo Sweet bar byl dříve známý především v zahraničí. Objevoval se na svatbách, dětských oslavách, ale i tematických party či firemních večírcích jako zpestření klasických rautových stolů. Postupem času se tyto stoly s laskominami staly velice oblíbenými i u nás. Klasické svatební koláčky, kremrole a rolády začaly pomalu nahrazovat cupcakes, cakepops, makarons, suflé či krémové pěny.

Svatební Candy bar s pomocí profesionálů

Chcete si Candy barem zpestřit Vaši svatební hostinu nebo party a ptáte se, jak by měl takový správný Candy bar vypadat? To je zcela na Vás a Vaší fantazii se meze nekladou. Platí jen pravidlo, že by měl ladit s ostatní výzdobou a stylem celé události. Co se týče sladkostí, můžete opět vybírat z široké škály laskomin, které jsou přímo pro Candy bary připravovány. S jejich výběrem Vám poradí téměř každá cukrárna. Využít můžete také komplexních služeb agentur, které Vám stylový Candy bar nejen vymyslí, ale i celý zrealizují a to přesně podle Vašich představ. Stylový Candy bar si můžete objednat i u naší svatební agentury. Naše dekoratérky Vám připraví koncept, který stylově ladí s celkovou výzdobou Vaší svatby, doporučí Vám vhodné nádoby z naší svatební půjčovny a neposlední řadě Vám připraví stůl na Candy bar včetně zhotovení stylového pozadí. 

Objednejte si realizaci Candy baru přímo u nás

 

  • Nezávazný termín konzultační schůzky zdarma – zde 
  • Zpracujeme Vám položkovou kalkulaci s ohledem na Vaše přání a možnosti
  • Kontaktujte nás ihned telefonicky - 725 094 699  nebo emailem - Petra.Svobodova@mojeparty.cz 

 

candy bar

 

Svatební Candy bar svépomocí

Pokud jste ale šikovní a kreativní, zvládnete si Candy bar vytvořit i úplně sami. Upečte si doma plněné muffiny, cakepops či makarons, nakupte bonbony, marschmallow, udělejte do barvy Vaši oblíbenou domácí limonádu. K aranžování těchto dobrot určitě využijte stylové podnosy a nádoby, ale i barvy, stužky, květiny, papírové pompony, girlandy s nápisy nebo vtipná zapichována, vymyslete zajímavé a hodící se pozadí. Inspirovat se můžete například v prodejně nebo půjčovně agentury Moje party, kde najdete spoustu zajímavých tipů a vše si můžete zakoupit či zapůjčit na jednom místě. Váš Candy bar ihned získá neotřelý vzhled.

 

candy bar

TIP: Upečte si vlastní makarons!

Výroba makronek vyžaduje trpělivost a zručnost, ale výsledek za námahu určitě stojí. Recept na pravé makronky pro vás připravil šéfcukrář pražské Brasserie La Gare Pavel Juraška:

Ingredience na 40 kusů makronek: 

Těsto: 

· 250 g mandlové moučky 

· 250 g cukru moučka 

· 200 g bílků 

· 225 g cukru krystal 

· 75 ml vody 

· špetka soli

Náplň může být libovolná: 

· marmeláda

· čokoláda

· mascarpone s ovocem

· máslový krém apod. 

·  

Pracovní postup: 

Smícháme mandlovou moučku s moučkovým cukrem. Bílky si rozdělíme na polovinu (100 a 100 g). Do kastrůlku si připravíme cukr krystal s vodou. První polovinu bílků společně se špetkou soli vyšleháme a dáme vařit spolu s cukrovou vodou. Vaříme na 118 stupňů. Rozvařenou směs vlijeme do sněhu (na třikrát) a šleháme. Mezitím vlijeme druhou polovinu bílků do směsi mandlové moučky a cukru, vznikne kaše. 

Až sníh mírně vychladne, vmícháme ho do kaše. Tuto základní směs nastříkáme na plech nebo silikonovou podložku a necháme 45 minut osychat. Poté pečeme 9 minut na 180 stupňů (na co nejmenší výkon trouby). Z plechu sundáváme až za studena! Do těsta můžeme přidat skořici, kokos, potravinářské barvivo, kakao apod., podle toho, pro jaký druh makronek jsme se rozhodli.

(recept zdroj: http://zena.centrum.cz/recepty/clanek.phtml?id=763488)

13.3.2014
Svatební agentura
Nákupní košík je prázdný