Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Svatební výzdoba / Svatební blog /

Svatební plánování

 • Svatební formality

  Svatební formality

  I nudné formality patří k uzavření sňatku. Ať už se jedná o sňatek občanský nebo církevní vždy je nutné respektovat daná pravidla. V České republice vznik manželství a vztahy mezi manželi upravuje Zákon o rodině č.94/1963 Sb. Rovnoprávnost mezi manželi výše uvedeného zákona byla upravena novelou, která vstoupila v platnost 1.srpna 1998. Náležitosti a podmínky vzniku manželství řeší i Zákon o matrikách, jménech a příjmeních.301/2000 Sb. Zmíněné zákony byli novelizovány novějším Zákonem o registrovaném partnerství 115/2006 Sb.
 • Předsvatební příprava

  Předsvatební příprava

  Představy o svatbě samotné se mohou značně lišit. Někdo touží po romantické , klasické svatbě v bílém. Někdo ji chce dát neformální, nekonvenční moderní ráz. Je důležité si hned zpočátku ujasnit, co od své svatby vlastně očekáváme. Jakou atmosféru chceme pro sebe i své hosty vytvořit. Podle toho by se měly odvíjet i další naše plány. Předsvatební příprava s sebou přináší hodně úkolů a strategických rozhodnutí. Vyplatí se začít o ni přemýšlet nejméně půl roku dopředu.

 • Svatba na klíč

  Svatba na klíč

  Svatba na klíč = svatba bez starostí. Zjednodušeně řečeno. Svatba je důležitým mezníkem v našich životech. Proto by měla být jedinečná a přesně podle našich představ. Od snů k realizaci však mnohdy bývá dlouhá složitá cesta. Pokud se na ni snoubenci necítí stačí oslovit agenturu pro kterou jsou krásné svatby běžnou rutinou. Vědí které dodavatele svatebních služeb oslovit, svatbám rozumí a přizpůsobí se Vašim požadavkům.
Svatební agentura
Nákupní košík je prázdný