X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
Svatba začíná u nás...

BLOG

Blog
přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

Naše svatební a party realizace

Svatební výzdoba SVATEBNÍ BLOG Naše svatební a party realizace

Svatební tabule a stolování

Hledáte dobré tipy na dekoraci svatební tabule?

Poradíme Vám, jaké svatební trendy by Vás mohly inspirovat. Svatební stolování nemusí být klasické a nudné. Svatební tabule pro Váš svatební den může být originální, barevná, romantická, retro i nostalgická. Vyberte si svatební doplňky a dekorace podle Vašeho naturelu, temperamentu.

Stylové dekorace na svatební tabuli so můžete objednat v našem e-shopu nebo zakoupit v naší provozovně.
 

Neplacenou a nezávaznou konzultaci s naší grafičkou a svatební stylistkou si můžete poptat prostřednictvím emailu - info@mojeparty.cz . Zajišťujeme i kompletní realizace svateb a koordinaci svatebního dne.

 

TIP: Svatební dekorace a doplňky Vám vyrobíme "přímo na míru"

 

 

přečíst celý článek

Svatební floristika

Svatební květiny jsou na každé svatbě důležitou součástí. Dnešní nevěsty naštěstí již vědí, že šetřit na svatební atmosféře se nevyplácí. Květiny a svatební výzdoba vytváří první dojem, který svatebčané vnímají a který násobí emoce ostatního dění. Každé svatební "ano" potřebuje romantické a působivé květinové kulisy, které zůstanou zachyceny na svatebních fotografiích. Svatební kytice je šperkem nevěsty, který by stejně jako svatební šaty, měl podtrhnout výjimečnost nevěsty. Právě na svatbách se nevyplácí podceňovat detaily svatební výzdoby. Každý působivý  dojem je vzpomínkou. Vzpomínkou na den, který by se již neměl opakovat.

přečíst celý článek

Svatba Denisy a Marka

Impozantní, originální - tak by se dala charakterizovat svatba Denisy a Marka. Oba dva patřili k těm, kteří i po svatbě zůstali v našich myšlenkách. Určitě nám schází diskuze nad svatebními detaily, humor, který provázal každé naše předsvatební setkání.  Právě tady si vždycky říkáme, že je škoda, že se svatby stejného páru v životě v zásadě neopakují. Ale možná právě proto se vyplatí jim věnovat pozornost.

přečíst celý článek

Svatba inspirovaná Španělskem

Jsou svatby krásné a krásnější. Ty krásnější Vám zůstanou ve vzpomínkách velmi dlouho. Mají něco navíc než jen atmosféru krásného svatebního dne. Za těmi nejkrásnějšími svatbami jsou především lidé. Ty na které se nezapomíná. Když nevěsta miluje Španělsko, je vždy srdcovou barvou červená. Ve spojení s touto svatbou nechybí nejenom srdečnost, ale i vášeň a optimismus. Stejnou charakteristikou bychom mohli ocenit i novomanžele. Děkujeme Veroniko i Ondro. Jsme rádi, že jsme Vás poznali.

přečíst celý článek

Svatba na Štenberku

Stálé populární svatební klasika. Svatba v bílé, zlaté a smetanové. Barvy, které stále svatbám dominují. Že i z obyčejného prostoru se dají udělat zázraky, dokázala svatba Lukáše a Petry. Nemusíte volit svatbu v pětihvězdičkovém hotelu a přesto, s naší pomocí, Vaše svatba bude nejkrásnější.

přečíst celý článek

Svatba ve Ville St. Tropez

Velmí příjemnou atmosféru se nám podařilo připravit pro velmi sympatický pár Klárku a Martina. Pro svůj svatební obřad  si vybrali zámek Dobříš a pro následnou svatební hostinu zvolili Villu St. Tropez. Snoubenci si přáli vytvořit romantickou atmosféru v teplých barvách zlaté smetanové a pastelově růžové. Jako poděkování hostům nezvolili tentokrát pouze svatební koláčky, ale stylové cup cakes

přečíst celý článek

Svatebni elegance v Sohu

Elegantní nevěsta si vždy přeje elegantní svatbu. Svatební sen jsme naší nevěstě Petře pomohli splnit v krásné lokalitě Soho. Dekorace nebyly okázalé, ale stylově čisté a jednoduché. Méně znamená více se právě zde osvědčilo. Květinový prim zde hrály kaly, které ladily s jednoduchými doplňky v bílé a stříbrné barvě. Skleněné závěsy ladily s desingem zapůjčených průhledných křesílek.

přečíst celý článek

Svatba v Botelu Admirál

Bílé růže patří ke svatební klasice.  Jejich jednoduchá elegance se hodí do okázalých interiérů.  Botel Admirál patří mezi stylové lokality, kde můžeme očekávat špičkovou kvalitu služeb i honosné zázemí. Možnost svatebního obřadu, svatební hostiny i ubytování přímo na nábřeží Vltavy osloví každého kdo touží po bezstarostné svatbě s plným komfortem.

přečíst celý článek

Svatba v Golf Resortu Hodkovičky

Elegantní a moderní. I tak by se mohla popsat naše realizovaná svatba v Golf Resortu Hodkovičky. Moderní interiér nastavil pravidla pro navrhované svatební dekorace. Květina, která určila ráz svatební výzdoby byla bílá kala. Odstíny fialové dodaly svatbě slavnostní ráz a drobné květy frézií jemnější romantický půvab.

přečíst celý článek

Svatební romantika pro Elišku a Lukáše

Svatba s vůní hortenzií má své kouzlo. Eliška s Lukášem vsadili na květiny a dobře udělali. Volba svatební lokace padla na osvědčený zámeček Chateau St. Havel . Právě zde máme i my se svatbami velmi dobré zkušenosti. Romantické místo, možnost venkovního obřadu, výborné zázemí pro svatební after party i svatební hostinu. Navíc velká profesionalita personálu a opravdu výjimečná kuchyně. Chateau St. Havel můžeme vždy doporučit. Podívejte se na svatbu Elišky a Jakuba, kterou jsme kompletně realizovali právě zde.

přečíst celý článek

Plážová svatba

Mořská tematika může být skvělou volbou pro svatební romantiky.Svatební rituály nemusí být nudné. Opusťte škrobenou klasiku a přitančete k oltáři bosa."Ano" si můžeme říci pod modrou oblohou i na břehu Vltavy. Žluté Lázně poskytují skvělý profesionální svatební servis. Pokud k tomu přidáme stylové svatební dekorace a nebojíme se  "být jiní", pak si svou svatbu báječně užijete. Vaši přátelé se na svatební after party budou opravdu bavit.

přečíst celý článek

Svatba v Zichoveckém pivovaru

I malé svatby mohou být krásné. Letošní svatební sezóna zřejmě vsadila na venkovní lokality a svatby v přírodě. Zatím v našich poptávaných realizacích vedou pastelové barvy, kterým vévodí lososová světle růžová.

přečíst celý článek

Svatba ve Švoreckém dvoře

Přijměte pozvání na další z našich realizovaných červnových svateb v krásné přírodní lokalitě. Tentokrát nedaleko jsme navštívili Škvorecký dvůr jihovýchodně od Prahy. Bývalý statek o rozloze 3780 m2 prošel citlivou rekonstrukcí vyzdvihující historickou krásu této stavby. Škvorecký dvůr najdete v klidném centru městečka Škvorec, cca 20 km od Prahy.

přečíst celý článek

Svatba v Popovičkách

Park hotel Popovičky patří k osvědčeným lokalitám, když hledáte kvalitu a vysoký komfort služeb. V prostorném přírodním areálu s vytvořeným jezírkem  najdete možnost jak pro venkovní obřad, tak i kryté venkovní terasy pro stylovou svatbu. Jedna z našich červnových pivoňkových svateb se odehrávala právě v těchto prostorách.

přečíst celý článek

Svatba na statku Zápy

Romantické prostředí na statku Zápy je jak stvořené pro venkovní svatební obřady. Pro svatbu Zuzany a Lukáše jsme využili téměř celé prostory této krásné lokality. Zuzana si přála svatbu ve švestkových odstínech, harmonizující s místním prostředím, hravou a neokázalou. Hostina se odehrála v místní sýpce, venkovní obřad u staré studny. Na pozdější svatební After party byl přistaven party stan s barem, který jsme vydekorovali ve stylu svatby stuhami a květinami ve fialkových odstínech.

přečíst celý článek

Promo akce pro Biodermu

Růžovou atmosféru v hotelu Jalta jsme připravili v hotelu Jalta. Nové produkty ze své kolekce zde představila známá kosmetická firma Bioderma.

přečíst celý článek

Jarní party ve Žlutých Lázních

Předposlední květnový víkend přál nejenom svatbám, ale stačili jsme zrealizovat i první jarní narozeninovou oslavu ve Žlutých Lázních. Svěží optimistické barvy zažehnaly blížící se déšť a přivolaly skutečně jarní slunce. Jak  se nám oslava povedla, můžete posoudit z přiložených fotografiích.

přečíst celý článek

Svatební Golf Yacht

Naše dubnová svatba na Golf Yachtu patřila k menším svatbám. Ale i takové mají na Golf Yachtu své místo. Pro menší počet hostů lze pronajmout romantickou kajutu pro svatební hostinu. Hotelový komplex na Vltavě nabízí i komfortní ubytování a skvělou kuchyni.

přečíst celý článek

Jarní svatba V Chateau St.Havel

Máme za sebou první letošní jarní svatbu v Chateau St. Havel. Svatby v Chateau St. Havel jsou pro nás častou záležitostí. Oblíbená lokalita láká velké množství svatebních párů. Krásné prostředí vhodné pro venkovní obřad, noblesní prostředí pro svatební hostinu a krytá venkovní terasa pro svatební after party je nabídkou, která splňuje i ty nejnáročnější požadavky. V Chateau St. Havel je navíc vyhlášená kuchyně. Tuto lokalitu můžeme jenom doporučit.

přečíst celý článek

Malá svatba v restauraci Pod Zámkem

Restaurace Pod Zámkem v pražských Průhonicích nabízí veškerý komfort pro malou svatební hostinu. Výhled na romantické jezírko s krásnou terasou umocní Váš svatební zážitek. Romantická svatba v lehce růžových odstínech byla jednou z těch, která otevřela naši jarní svatební sezónu. Kdo má rád jemnou nostalgii v pastelových tónech určitě se rád inspiruje touto jednoduchou svatební výzdobou.

přečíst celý článek

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2020
shoproku 2019
člen APEK