Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Svatební výzdoba / Svatební blog / Svatební inspirace a tipy /

Jak se my „holky“ loučíme se svobodou

zpět na seznam

Jak se my „holky“ loučíme se svobodou

Rozlučka se svobodou

Svatební den se blíží a nervozita stoupá. Už víte jaké budete mít šaty, jaké barvy jsou top pro tuto sezónu a jaké květiny ozdobí Váš svatební stůl. Přesvědčila jste všechny babičky a tetičky, že upéct svatební dort necháte profesionály a výšivku s holubičkami, kterou měla sestřenice Bětka, nemusíte zdědit právě Vy. Naštěstí  máte kamarádky. Vaše kamarádky jsou velmi moderní mladé dámy, kterým nemusíte vysvětlovat,  proč se liána břečťanu nehodí do Vašeho květinového ombré stylu a že svatební mandle  nejsou vánoční specialitou, ale svatební tradicí.

Od momentu rozhodnutí, kdy jste „vyměnila všechny chlapy světa „ za svého Jardu, Petra nebo Emila Vás dělí jen pár dnů. Ještě máte poslední šanci, přitančit domů nad ránem bosa ...  POZOR, blíží se rozlučka se svobodou!

loučení se svobodouVaše kamarádky jsou tady od toho, aby Vám naplánovaly poslední úžasný holčičí mejdan - rozlučku se svobodou. Právě na rozlučku se svobodou se můžete obléknout jako šestnáctky z americké střední. Rozlučka se svobodou  je jako stvořená  pro koketní účesy, mašle, péřová boa, růžové oblečky, čertí růžky a různé holčičí pitominky, kterým chlapi nerozumí a holky milují. Cílem rozlučky  je budit pozornost - A TO VELKOU…

Je jedno jestli obrazíte všechny cukrárny ve městě a nakonec skončíte v nočním klubu nebo na travestiti show. Loučit se svobodou se můžete s piknikovým košem na louce, vyjet si vypůjčeným kabrioletem nebo si udělat relax víkend se spoustou zamilovaných filmů a dívčích neřestí. Pozvat si můžete kadeřnici, vizážistku...  Šarmantního fotografa, který Vám udělá book těch nejkrásnějších sexy fotek.

 

 

Podstatné je abyste si rozlučkový večírek užily a zapamatovaly. Co Vám dneska budou všichni tolerovat, by již po svatbě vypadalo hloupě. Co Vás může na rozlučce se svobodou překvapit ? Odpověď je - úplně všechno... Vaše kamarádky si totiž nic jiného nepřejí. Celou dobu přemýšlí, jak Vás dojmout, překvapit, rozveselit…  Nedivte se, když na svou divokou jízdu pojedete se zavázanýma očima , ocitnete se v luxusní limuzíně nebo v náručí najatého striptéra. I rozlučka se svobodou má, ale své hranice. Její podstatou je řádit, pobavit se jako nikdy, ale bez pozdějších výčitek. Takže počítat kolik toho vypijeme a s kým se určitě vyplatí i na rozlučce. Otrava alkoholem určitě není nejhezčím zážitkem.  Pokud máte obavy o průběh večera, nenápadně naznačte svým kamarádkám co si výslovně nepřejete zažít.

 

Co by na rozlučce se svobodou, ale rozhodně chybět nemělo je fantazie a originální dárek pro nevěstu. Tipů se určitě najde spousta. Počítá se s humorem a nadsázkou. Budoucí nevěstě můžeme připravit „holčičí“ kufřík se vzpomínkami a kufřík mladé paní. Do toho prvního se hodí např. krajkové prádélko, lízátka, gumoví medvídci, laciná rtěnka, fotka filmového idola, dívčí památníček. Do druhého kuchařka, průvodce manželstvím, rajcovní zástěrka k plotně, modrý svatební podvazek  aj.

Nakonec ještě zbývá otázka, kdo tohle všechno zaplatí. Plánovaná překvapení většinou financují kamarádky rovným dílem. Nevěsta zřejmě objedná pár drinků jako poděkování za úžasný večer a pak už si každý hlídá vlastní útratu. Rozhodně však nepočítejme, že si nevěsta na svou rozlučku vybere své konto do posledního haléře. Tenhle večer děláme my kamarádky pro nevěstu a ne nevěsta pro nás.

Tip pro Vás - produkty a rozlučka od MojeParty.cz

Pro ty, které jsme inspirovaly a chystají se zažít rozlučkový večírek „ na vlastní kůži “ nabízíme velké ,množství produktů právě pro tento večer. Na našem e-shopu si můžete mimo jiné zakoupit šerpy pro nevěstu s nápisem „ Pozvi mě na panáka“, placky s nápisem nevěsta, růžová boa, růžové doplňky, svatební balónky aj. Rozlučku se svobodou Vám zrealizujeme jako kompletní předsvatební službu - stačí se obrátit na naši svatební koordinátorku Petru - Petra.Svobodova@mojeparty.cz

 

Autor : Renata Krňáková , MojeParty.cz, s.r.o

6.1.2014
Svatební agentura
Nákupní košík je prázdný