Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
Svatba začíná u nás...

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

Svatební výzdoba

Svatební výzdoba SVATEBNÍ BLOG Svatební výzdoba Svatební krajka a juta ve výzdobě

zpět na seznam

Svatební krajka a juta ve výzdobě

 

Svatba_nature

 

V nadcházející svatební sezóně 2017 je krajka ještě více trendy než kdy jindy. I když si dobře rozumí s přírodními styly jako jsou rustikální nebo vintage, stejně dobře se dá zkombinovat i s pastelovými a pudrovými odstíny. Nechte se inspirovat, jak romanticky působí na svatební tabuli.
 

 

Svatební doplňky, které budete potřebovat

 

Jste rozhodnuti a líbí se Vám rustikální nebo Vintage svatební styl?  Využijte náš tip na svatební nákup. Přírodní svatby jsou opravdu oblíbené a naši nákupčí se na sezónu  zodpovědně připravili. Ve svatební nabídce našeho obchodu najdete mnoho trendových svatebních novinek. Stolové juty, krajky, svatební knihy z režného plátna, svatební polštářky na prstýnky aj.

 

Svatebni_doplnky_prirodni_styl

Náš svatební dekorační tým je připraven

 

Ke svatebnímu stolování bezpochyby patří i květiny, dekorace k obřadnímu místu a spoustu další výzdoby, které snoubenci před svatebním dnem poptávají. Vaši svatbu můžete naplánovat přímo s naší svatební koordinátorkou. Nabízíme mnoho možností i svatebních balíčků, které Vám umožní zajistit veškeré služby na jednom místě.

 

Svatebni_trendy

 

Výroba dekorací "na míru"

 

V našem svatebním obchodě najdete mnoho standardních dekorací za úžasné ceny. Umíme však oslovit i náročnější nevěsty, které poptávají individuální řešení a svatební dekorace chtějí doslova "ušít" "na míru". Naše návrhářky a grafičky umějí připravit svatební koncept, který bude jen Váš ...

 

Zapůjčení svatebních dekorací, ušetří Váš svatební rozpočet

 

Zdá se, že Vás Váš svatební rozpočet limituje. Mnoho dekorací si můžete u nás zapůjčit. Mít svatební obřad v jedné lokalitě je dnes oblíbená svatební volba. Pro realizaci obřadního místa na "zelené louce", stačí zapůjčit obřadní brány, altánky, tylové stěny a jiné. Nevzhledné židle v lokalitě překryjí elegantní potahy a svatební glanc vázdobě dodá romantické osvětlení. To vše je možné poptat na www.mojeparty.cz nebo na www.svatebnivyzdoba.cz

 

pujcovna

 

 

 

14.9.2017