Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.

Filtrovat dle kraje:    

Doporučujeme
Dara Rakovcik

Dara Rakovcik

Rozhodnout se pro správného svatebního fotografa, bývá vždy velké dilema. Hovorově řečeno, "musí Vám sedět jako správné boty". Musí mít Vaši důvěru a musí Vám být sympatický. V jeho přítomnosti se potřebujete cítit nenuceně a volně. Jenom tak vzniknou ty správné momentky. U nás to byla láska na první pohled. Když jsme Daru Rakovcik viděli při práci, byli jsme unešeni. Potkat někoho "kdo opravdu umí" a přitom je tak empatický a milý, je v dnešní době prostě zážitek. Dara Rakovcik Vás zaujme stejně jako její fotografie. To, že se zařadila mezi oficiálně zvolené TOP české fotografy 2013, je jistě toho všeho důkazem.

>> Detailní prezentace

Doporučujeme
Atelier  7

Klára Stojaniková - Atelier 7

Klára Stojaniková je bezesporu osobnost. Již při prvním setkání Vás odzbrojí svou zvláštní nenuceností. Někdy mám pocit, že její fotografie umí zachytit všechno co je běžnému oku neviditelné. Klára zkrátka fotí svět velmi citlivě. Je v nich  dojemná nostalgie, příběh emoce i vášeň. Klára Stojaniková nefotí jenom svatby, reportážní, rodinné a glamour fotografie, ale má profesionálně vybavený fotoateliér, kde vznikají fotografie pro všechny co chtějí mít fotoknihu krásných foto vzpomínek.

>> Detailní prezentace

Sweet_bar
Nákupní košík je prázdný