Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Svatební výzdoba / Svatební blog /

Svatební zvyky a tradice

Svatební tabule a stolování

Svatební tabule

 

Hledáte dobré tipy na dekoraci svatební tabule?

Poradíme Vám, jaké svatební trendy by Vás mohly inspirovat. Svatební stolování nemusí být klasické a nudné. Svatební tabule pro Váš svatební den může být originální, barevná, romantická, retro i nostalgická. Vyberte si svatební doplňky a dekorace podle Vašeho naturelu, temperamentu.

Stylové dekorace na svatební tabuli so můžete objednat v našem e-shopu nebo zakoupit v naší provozovně.
 

Neplacenou a nezávaznou konzultaci s naší grafičkou a svatební stylistkou si můžete poptat prostřednictvím emailu - info@mojeparty.cz . Zajišťujeme i kompletní realizace svateb a koordinaci svatebního dne.

 

TIP: Svatební dekorace a doplňky Vám vyrobíme "přímo na míru"

 

Svatební tabule trendy

 

 

>> Celý článek

Jaké známe svatební tradice ?

Svatební zvyky

Jaké znáte svatební tradice? Připomeňme si výčet těch nejznámějších. Málokdo by se pozastavil nad tím, že nevěsta s ženichem jí ze společného talíře nebo, že se při vstupu do restaurace rozbíjí nádobí. Rozbitý talíř nemusíme litovat, vždyť střepy přináší štěstí ...

Tipy pro svatební tradice můžete najít i na našem E-SHOPU

 

 

>> Celý článek

Pravidla svatební hostiny

Pravidla svatební hostiny

Svatební hostina patří spolu se svatebním obřadem ke stěžejním okamžikům svatebního dne.K ní se upínají během plánovaní nejvíce myšlenky a plány. Snaha, aby se svatebčané dobře najedli a pobavili, je zjevná již od samotného počátku plánování svatby. Špatně připravenou svatební hostinou můžete všechno pokazit , ale v opačném případě i všechno vyhrát. Stačí když budete respektovat daná pravidla svatební hostiny.

>> Celý článek

Svatební agentura
Nákupní košík je prázdný