Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.

zpět na seznam

Svatební tabule a stolování

Svatební tabule

 

Hledáte dobré tipy na dekoraci svatební tabule?

Poradíme Vám, jaké svatební trendy by Vás mohly inspirovat. Svatební stolování nemusí být klasické a nudné. Svatební tabule pro Váš svatební den může být originální, barevná, romantická, retro i nostalgická. Vyberte si svatební doplňky a dekorace podle Vašeho naturelu, temperamentu.

Stylové dekorace na svatební tabuli so můžete objednat v našem e-shopu nebo zakoupit v naší provozovně.
 

Neplacenou a nezávaznou konzultaci s naší grafičkou a svatební stylistkou si můžete poptat prostřednictvím emailu - info@mojeparty.cz . Zajišťujeme i kompletní realizace svateb a koordinaci svatebního dne.

 

TIP: Svatební dekorace a doplňky Vám vyrobíme "přímo na míru"

 

Svatební tabule trendy

 

 

Glamour styl - působivé a ženské
 

Glamour svatební stolování

Dekorace v glamour stylu Vás musí uchvátit svou ženskou noblesou. Glamour je pro slovem pro velké chvíle a nesmí působit lacině. Označuje svůdnost a ženskou neodolatelnost. Tento styl ocení opravdová dáma.  Na svatební tabuli můžete zkombinovat lesklý satén, krajku, křišťálové ozdoby, starý porcelán, perličky, medailonky i šperky se starou patinou.

Mintová s růžovou ve vintage stylu
 

Svatba mintová

 

Mintové a nefritové odstíny vnesly do svateb zvláštní kouzlo. Tyhle pastelové barvičky působí velmi romanticky a vzbuzují velmi příjemnou a klidnou atmosféru. 

Na svatební tabuli  se mintová  hodí v kombinaci s trendovými prvky ve stylu vintage, retro i glamour. Nic nezkazíte pokud mintový odstín zkombinujete se  zlatou, bílou, smetanou a pudrově růžovou.

Dárky pro hosty mohou být opravdu krásné a chutné. Proč nezkombinovat např. jmenovku a sladký cup cake dohromady.

Téhle svatbě sluší i vlastní svatební erb, který bude umístěn na svatební truhle, menu i na svatebním oznámení.

Naše grafička a svatební stylistka Vám připraví návrh, který může být jedičný, stejně jako Váš svatební den. Poptejte si nezávaznou schůzku - info@mojeparty.cz

 

Růžová nostalgie
 

Růžová romance

 

Odstíny růžové na svatbách zřejmě nikdy nezevšední. Pokud se s růžovou zachází opatrně,  určitě nebude působit přeslazeně ani kýčovitě. Stačí se držet zásady, že méně je často více. Doporučujeme volit tlumené odstíny v pudrové růžové  v kombinaci se smetanovou, bílou a zlatou.

Výjimečně a romanticky zapůsobí růžová s dekoracemi ve  stylu vintage, které mají punc lehké patiny a jsou  jakoby "obroušené léty".

Pro modernější aranže doporučujeme kombinaci se stříbřitě šedou. Tato barevná kombinace je nevšední, čistá  a v poslední době velmi oblíbená  i ve svatebním stolování


Trend modrá, magenta  a proužky ...

 

Moderní trend


Odstíny královsky modré jsou  odvážnějším trendem svatebního stolování. Pokud si zvolíte pro Vaši svatební tabuli např. květiny v magenta barvě (výraznější odstín růžové), bude Vaše dekorace opravdu módní, designová  a stylová.

Dárky pro hosty také nemusí být všední. Pro dámy elegantní stylové zrcátko, které v průběhu náročného dne jistě najde uplatnění. Pro pány se hodí např. doutníček nebo mini lahvinka něčeho povzbudívého pro okázalé chvíle.

Menu, které před svatební hostinou povzbudí chuťové smysly, může být vytištěno  na skleněné nebo akrylové destičce. Stejně důmyslní můžete být při značení stolů.

Čísla na označení stolů se hodí pro větší svatby, aby svatební hosté mezi svatebními stoly nebloudili. Tento doplňek si můžete zarezervovat i v naší svatební půjčovně. Stejně tak si můžete nechat zhotovit i další svatební doplňky nebo využít náš svatební tým pro kompletní svatební realizaci.

 

Nostagie v rustikálním stylu
 

Retro svatební

 

I ve svatbách se čím dál více utíká od přebujelé noblesy k romantičtějším a rustikálním prvkům. K Vašemu životnímu štěstí nemusí vést pozlacené schody ani červený koberec. Naopak, budete velmi trendoví, pokud zvolíte návrat k přírodě, venkovní obřad nebo oslavu pod rozkvetlými stromy. 

Může být zajímavé, když do Vašeho svatebního stolování  vnesete kousek svojí kreativity. Vyrobit doplňky na vlastní svatbu, nemusí být složité. Stačí si zakoupit základní materiály -  krajky, stuhy, stužky a posbírat pár retro doplňků, které si stylově přizpůsobíte.

Ze starých rámečků a ručního papíru zhotovíte menu, zasedací pořádek, jmenovky, označení stolů apod. Skleněné lahvičky ozdobené krajkou a přírodními motouzy Vám pomohou vytvořit originální vázičky. Prstýnky můžete předat ve staré knize ...

Zdá se Vám to příliš složité, ale přesto milujete tento natur trend. Nevadí. Využijte naše svatební stylistky.

Dekorace Vám navrhneme, vyrobíme a případně  i označíme Vašemi svatebními monogramy nebo svatebním erbem.

 

Vintage

Svatební stolování

 

Bílá elegance a nadčasová klasika

 

Zimní svatba

 

Svatební dekorace  ve stylu vintage a natur stylu sice jsou oblíbeným současným trendem, ale bílá svatební klasika zůstává stále nadčasová. Svatební čistá elegance, kde vévodí bílá bude mít stále mnoho příznivců.

I svatební klasika, ale nemusí být všední. Naopák může být výjimečná. A to  svou čistou krásou, záplavou květů a velkolepostí z pohledu kvality a detailního zpracování. Elegantní a noblesní kompozice mohou působit velmi luxusně a hodí se na výjimečné svatby. Zde pozor na přílišnou zdobnost a velkou snahu o tradiční okázalost. I těmto svatbám sluší pokora.

Nezdobte víc než musíte, ale nebojte se "zazářit" Použijte čisté sklo, bílý porcelán, perleťové nebo křišťálové dopňky. Rozhodněte se zda upřednostníte zdobnost tzv. štrasem, perletovými doplňky nebo skleněnými krystalky. Lehký třpyt, lesk bílého saténu nebo transparentní vzdušnost šifónu této elegantní svatbě totiž velmi sluší.

 

Svatby tematické - originální a jiné
 

Námořnická

 

Máte pocit, že Váš svatební den musí být pro Vás zapomatovatelný a jiný?

Spojte si jej s Vašimi koníčky, společnými zájmy nebo životním příběhem. Seznámili jste se na cestách, milujete moře, jachtu, golf ? Jste aktivní ve svém užívání života i kreativní v nevšedním pohledu na tradiční záležitosti ? Pak asi nebudete mít problém mít svatbu tematickou, originální a nevšední. 

Proč si nezvolit třeba námořnické téma. Váš svatební obřad může být na jachtě nebo ozdobeném molu. Pro svatebčany a pro své svatební focení můžete zorganizovat výlet na lodičkách nebo tematický fotokoutek. Svatební hostina může být v jachtovém klubu nebo vyhlášené rybářské restauraci. Vaše fantazie zcela jistě hraje velkou roli. Tato svatba bude jistě zážitkem nejen pro Vás, ale i pro Vaše hosty.

 

Autor článku: Renata Krňáková , MojeParty.cz -   Renata.krnakova@mojeparty.cz

V článku byly použity všechny fotografie z našich realizovaných svateb a produktové nabídky

 

Máte zájem o naše služby ?

 


Kontaktujte nás :   info@mojeparty.cz
 

 

 

 

 

 

16.2.2016
Svatební agentura
Nákupní košík je prázdný