Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.

Filtrovat dle kraje:    

Doporučujeme
Park hotel Popovičky

Park hotel Popovičky

 

Když jsme poprvé navštívili hotelový komplex Popovičky, zatajil se nám doslova dech. Mít svatbu právě v této romantické lokalitě je zážitek na který se nezapomíná. Do detailů promyšlený projekt nabízí svým klientům kouzelné prostředí i dokonalý servis. Svatby a akce, která jsme zde realizovali, byly vždy na vysoké úrovni. Popovičky mají dveře otevřené nejenom svatbám. Komfort pro byznysmeny a firemní večírky je zde opravdu znatelný. Popovičky najdete cca 22km za Prahou, ale dvacetiminutová cesta se Vám určitě vyplatí. 

>> Detailní prezentace

Doporučujeme
Svatby na pláži

Žluté Lázně - svatby

Svatby na pláži v Praze ? Proč ne !!! Originální místo pro svatební obřad Jsou Žluté Lázně v Praze . Právě zde si můžete naplánovat obřad, romantickou hostinu i after party. Žluté Lázně jsou naším partnerem a proto zaručujeme bezchybné propojení našich služeb se zmíněnou lokalitou. Společnými silami Vám zajistíme kompletní servis včetně koordinace. Chcete, aby Vaše svatba měla styl - my víme jak na to.

>> Detailní prezentace

Doporučujeme
Yard Resort

Yard Resort Předboj

Stylovou lokalitu Yard Resort můžeme zcela jistě snoubencům doporučit. Zrekonstruovaný objekt nabízí všechno pro romantickou svatbu. Krásné přírodní scenérie, venkovní obřad u jezírka, úžasný interiér ...  Svatba kterou jsme v této lokalitě realizovali nebyla záměrně okázale noblesní. Snažili jsme se o rustikální přívětivost, která bude  plná srdečné pohody. Stejně tak na nás zapůsobili i snoubenci. Když jsem je spatřili poprvé, věděli jsme, že tihle dva k sobě prostě patří.  Zuzka nás dojala nejen tím, že je krásná, ale naprosto úžasná a přirozeně milá. Tenhle svatební příběh byl prostě dokonalý.

>> Detailní prezentace

Doporučujeme
info@golfyacht.com

Golf Yacht

Originální svatba na Vltavě se vším komfortem. Láká Vás svatba na otevřená palubě nebo v lodní kajutě s krásným výhledem na Vltavu?  Právě tohle Vám může nabídnou Golf Yacht u Libeňského mostu. Lokalita je navíc hotelovým komplexem s nadstandartním ubytováním a vysokou gastronomií. Prostory a úroveň služeb můžeme doporučit. Rezervaci objektu si zároveň s našimi službami, můžete objednat prostřednictvím naší svatební koordinátorky. Inspirujte se svatbami, které jsme v uvedené lokalitě realizovali.

>> Detailní prezentace

Doporučujeme
Chateau St. Havel

Chateau St. Havel

Velmi oblíbenou svatební lokalitou je zámeček Chateau St. Havel v Praze. Výhoda venkovního obřadu, venkovní party stan a noblesní prostředí zámečku pro svatební hostinu, si získalo velkou oblibu mezi snoubenci. Každou sezónu právě v této lokalitě organizujeme hned několik svateb. Tato lokalita je výjimečná nejenom kvůli krásnému prostředí, ale svou velkou roli hraje i místní kuchyně a výtečné kulinářské speciality.

>> Detailní prezentace

Sweet_bar
Nákupní košík je prázdný