Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Svatební výzdoba / Svatební služby / Spolupracujeme /

Svatební dorty a candy bary

Filtrovat dle kraje:    

Doporučujeme
Lemon Original Cakes

Lemon Original Cakes

Zdravé dorty s pravým marcipánem, bezlepkové a dia? To vše není problém pro Lemon Original Cates - cukrárnu, které záleží na kvalitě svých báječných dortů. V nabídce najdete dorty pro oslavy, s dětskými motivy, ale i dorty svatební. Pokud se smíříte s tím, že Váš dort nemusí být nutně sněhobílý a chutná Vám marcipán, který má přirozenou barvu lehce smetanovou, jste na správné adrese

>> Detailní prezentace

Doporučujeme
Anna magdalena

Anna Magdalena

Cukrářství Anna Magdaléna je pro nás vždycky zárukou poctivé a skvělé práce
Všechny zakázky, které jsme prostřednictvím Anny Magdaleny svým klientům zrealizovali, okouzlily nejenom nápaditým vzhledem, ale i  lahodnou chutí dosaženou dlouholetým sbíráním základních receptů bez použití instantních přípravků. Bez nadsázky lze tvrdit , že poctivé cukrářství Anna Magdalena nabízí zaručené tradiční jistoty. Stále se ve výrobě  ještě používá vejce, máslo, mouku a lahodnou smetanu a právě tyto ne vždy běžné postupy se zúročí v podobě spokojených zákazníků.

    

>> Detailní prezentace

Doporučujeme
Veronika Ertlová

Barevně a sladce od Veroniky

Veronika Ertlové je maminkou, která fotí, peče a hlavně tvoří... Její smysl pro detail, preciznost a velké nadšení pokořilo i zdatné cukrářské mistry. Právě Veronika je důkazem, že pokud se práce dělá srdcem, tak se daří ...

S Veronikou se nám velmi dobře spolupracuje, protože víme, že si můžeme vymýšlet. A to cokoliv. Od sladkých dobrůtek pro výjimečně krásné narozeniny, dárky pro hosty na firemní večírky až po skvělé svatební dorty. Vždy je na co se dívat. A vždycky to skvěle chutná.

>> Detailní prezentace

Sweet_bar
Nákupní košík je prázdný